דבר המייסד – בדיע טנוס ז”ל (1942-2018)

בדיע טנוס

יסדתי את קבוצת בסט בשנת 1972, מתוך רצון אמיתי לבנות כוח מוביל, משמעותי, מצטיין, איכותי ויוצא דופן בתחום הנדל”ן בישראל.

השאיפה למקצוענות, למצוינות, ליצירתיות, לחדשנות ולדיאלוג מתמיד עם הלקוח, היו הערכים הראשונים שהובילו אותי עוד כשהייתי קבלן עצמאי, ומאוחר יותר הנם הערכים שהטמעתי בקבוצה  ולאורם היא פועלת, ואלה גם הערכים המקצועיים שהנחלתי לבניי, המנהלים ומובילים את הקבוצה.

מחברה קבלנית קטנה התפתחה לקבוצת חברות המסוגלת לספק מענה כולל, מתואם, מדויק והרמוני לכל ההיבטים של מיזמי בנייה ופרויקטים יוקרתיים ומורכבים, החל משלב התכנון ועד אחרון הפרטים בביצוע.

היכולת להבחין בפרטים הקטנים ביותר, גם בפרויקט רחב מימדים, יישום מתודולוגיות של איכות, דיוק ורמת גימור גבוהה ולהעניק מענה שלם ונכון לכל צרכי הלקוח, היא שמייחדת את בסט ומבדילה אותה ממתחריה. על כל אלה אני, כמייסד החברה, יחד עם הנהלת החברה, שואפים לשמור תוך הקפדה יתרה.

כמייסד ובעלים של חברה משפחתית  אני מאמין כי עובדי החברה הם אלה שיוצרים את הבסיס האיתן של קבוצת בסט ורוחב החיוך שאיתו הם מגיעים לעבודה בבוקר משמעותי להצלחתה ולמוניטין שלה.

הכשרת העובדים, השמירה על בטיחותם וטיפוח סביבת העבודה שלהם הם ערכים בעלי חשיבות עליונה עבורי כיו”ר ועבור הקבוצה כולה. המוניטין והניסיון רב השנים של קבוצת בסט הניב שיתופי פעולה מוצלחים והרחבת מעגל הלקוחות שצועדים אתנו דרך ארוכה במרוצת השנים. יחד עם זאת אנו לא נחים לרגע: הקבוצה מביטה קדימה, שואפת לחדש ולהתחדש, לפרוץ לתחומים נוספים ולטריטוריות חדשות בארץ ובעולם, לזהות הזדמנויות חדשות ושותפים פוטנציאליים ולהישאר גורם מוביל, מתווה ופורץ דרך בענף הנדל”ן.

 מזה מספר שנים פועלת קבוצת בסט בכל רחבי העולם הן בתחום הנדל”ן והתחומים המשיקים והן בתחומים נוספים המציגים הזדמנויות מבטיחות.

חזון וערכי הקבוצה

קבוצת בסט תשמור על מעמדה כאחת החברות המובילות בשוק הנדל”ן בישראל, פורצת דרך ומובילה בתחום הייזום, הקמה וניהול של נכסי נדל”ן ותרחיב את פעילותה למנועי צמיחה נוספים תוך הטמעת מצוינות וחדשנות, שמירה על רווחיות ויציבות, ותוסיף להוות מקור גאווה לעובדיה תוך שמירה על סביבת עבודה הוגנת ומתגמלת.

יעדי הקבוצה

החברה שואפת להמשיך לצמוח ולהרחיב את פעילותה לתחומים חדשים, תוך טיפוח מצוינות, חדשנות ויצירתיות, מיצוב החברה כמקום עבודה מתגמל ומתפתח, ומקור לגאווה לעובדיה. החברה שומרת על אופייה המשפחתי ועל ההון האנושי המעולה המצוי בה, תורמת לחברה ולכלכלה בישראל על ידי יצירת מקומות עבודה, תרומה לקהילה ומעורבות חברתית.