אפקון מקימה שותפות עם חברת בסט לביצוע פרויקט גלובל טאוורס בפ”ת בהיקף של 380 מיליון שקל

כלכליסט
תאריך פרסום: 08.6.2017
מאת: ענת דניאלי

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות

אפקון בנייה מקבוצת שלמה חתמה על הסכם עם חברת מגדלי ישראל לביצוע פרויקט גלובל טווארס בפ”ת בהיקף של 380 מיליון שקל. לכלכליסט נודע כי לצורך כך תקים אפקון שותפות עסקית בהחזקה משותפת עם חברת הביצוע בסט. הפרויקט ימוקם בצומת הרחובות יצחק רבין ודרך ז’בוטינסקי בפתח תקווה בסמיכות לביה”ח בילינסון. הפרויקט יכלול 120 אלף מ”ר משרדים בשטח של 19 דונם בהם מסחר וחניון תת קרקעי בשני מגדלים בני 32 ו-36 קומות. תקופת הביצוע נקבעה ל-34 חודשים מתחילת העבודה ומועד האכלוס נקבע למרץ 2020.

החברות בסט ואפקון כאמור יבצעו את המגדל הראשון בפרויקט וכן ציינו מחברת אפקון כי ליזמים ניתנה האופציה להזמין מהחברות המבצעות הקמה של המגדל השני בפרויקט. מחברת מגדלי ישראל הוסיפו כי המגדל השני צפוי להתחיל ולהיבנות בעוד כשנתיים. כמו כן, המגדל הראשון בתהליכי מכירה כבר וישנן הצעות של חברות היי טק לרכישת קומות שונות במגדל.

הקרקע של המגדלים נרכשה על ידי חברת מגדלי ישראל שבבעלות המשפחות ווסרמן ושפר, בחודש אפריל 2016 מחברת אפריקה ישראל נכסים בכ-86 מיליון שקל. מנהל השיווק בחברת ‘מגדלי ישראל’ חיים מאור: “התקשרנו בביצוע הפרויקט עם חברת הביצוע המובילה ‘אפקון’. עד כה, טרם העלייה לקרקע שווקו כבר כ-50% משלב א’ של הפרויקט”.

ישראל רייף – יו”ר אפקון החזקות, מסר היום בהתייחס לפרוייקט: “הפרויקט שנחתם מצטרף לפרויקט בניית קמפוס אינטל החדש בפתח תקווה, מגדל אלייד בבני ברק וכן לפרויקטים נוספים ברחבי הארץ בהן משמשת אפקון כקבלן ראשי”.

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות
תמונה מהכתבה על - קבלנים מהנגב יבנו את עיר הבה”דים

ישראל רייף יו”ר אפקון ישראל רייף יו”ר אפקון צילום: נתן בן זאב

שתפו

חדשות נוספות

[ess_grid alias="newsslidernew"]