ב.ס.ט תקים את המרכז הלוגיסטי החדש של שטראוס בשוהם

The marker
תאריך פרסום: 8.3.2012
מאת: נמרוד בוסו

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות

חברת ב.ס.ט זכתה השבוע במכרז ביצוע להקמת המתחם הלוגיסטי החדש של שטראוס, המתוכנן לקום באזור התעשייה Hi Park הסמוך לשוהם. שווי העסקה הוא 70 מיליון שקל, והמבנה מתוכנן להתפרש על שטח כולל של 55 אלף מ”ר. עוד התמודדו במכרז החברות דניה סיבוס, אורתם סהר, אל-הר, עומר הנדסה וסולל בונה.

המתחם הלוגיסטי החדש יכלול 8 קומות עבור המרכז הלוגיסטי, 5 קומות משרדים ו-2 קומות עבור מגרש חניה ושטח תפעולי. את הפרויקט תתחיל החברה לבנות בחודש הקרוב, ומשך הביצוע הצפוי הוא כשנה. אדריכלי הפרויקט הם דורית ודורון הוק, ממשרד הוק אדריכלים.

עבודה זו מצטרפת למכרזים נוספים שבהם זכתה חברת ב.ס.ט ב-2011, בהיקף כספי כולל של כחצי מיליארד שקל. בין הפרויקטים של החברה נמנים קניון קרית אתא, מגדלי הבירה בירושלים, מגדל פלטינום בפתח תקוה, פארק עסקים עזריאלי בחולון והאצטדיון החדש על שם סמי עופר בחיפה.

“בין השאר, אנחנו מקימים את המרכז הלוגיסטי של חברת לוגיסטיקר בלוד – שנבנה על ידינו בימים אלה”, פירט מנכ”ל ב.ס.ט, אליאס טנוס, בנו של בעל החברה בדיע טנוס. “יש לנו ניסיון רב שנצבר במשך השנים בביצוע פרויקטים במגוון רחב של תחומים, ואנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. העובדות האלה סייעו לנו להיבחר לבצע את הפרויקט”.

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות
מרכז לוגיסטי - שטראוס

שתפו

חדשות נוספות

[ess_grid alias="newsslidernew"]