הטכניון חנך את מעונות הסטודנטים החדשים שנבנו על ידי חברת בסט ב-90 מיליון שקל

CivilEng – הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה
תאריך פרסום: 15.6.2017
מאת: מערכת האתר

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות

הטכניון חנך ביום ג’ (13.6) את מעונות הסטודנטים החדשים שהוקמו על ידי קבוצת בסט בהשתתפות הנהלת הטכניון, ראש עיריית חיפה ושר החינוך נפתלי בנט.

מעונות הסטודנטים החדשים שנבנו בהשקעה של 90 מיליון שקל כוללים 4 בניינים בני 9 קומות כאשר בקומה החמישית והשישית בכל בניין יהיה שטחי פנאי עבור הסטודנטים. סך הכל מתחם המעונות כולל 488 מיטות.

המעונות הוקמו בקריית הטכניון בחיפה. בכל דירה חדר שירותים, מקלחת, פינת ישיבה ומטבח. בנוסף, הטכניון יספק מוצרי חשמל בסיסיים כגון מקרר קומקום ועוד. המעונות החדשים מצטרפים ל-4,000 חדרי המעונות שיש לטכניון כיום מתוך מטרה לתת מענה לביקושים שהולכים וגדלים.

לדברי אליאס טנוס, מנכ”ל קבוצת בסט, “המעונות החדשים צפויים לשפר את איכות חייהם של הסטודנטים הלומדים באחד ממוסדות ההשכלה הטובים בעולם. לאחרונה סיימנו את בניית קניון האופנה גינדי TLV כחלק מפרויקט השוק הסיטונאי ובשבועות הקרובים נתחיל לבנות את פרויקט המשרדים גלובל טאוורס בפתח תקוה.

קבוצת בסט ידועה בעיקר בזכות פרויקטים גדולים ומורכבים אותם היא מובילה כקבלן מבצע. לאחרונה קבוצת בסט ואפקון נבחרו לבנות מגדל משרדים המשתרע על פני 120 אלף מ”ר של משרדים ומסחר בפתח תקווה בהיקף של 380 מיליון שקל בנוסף, בסט בונה עבור גב-ים ואמות את פרויקט תוצרת הארץ בתל אביב הכולל מגדל משרדים, מפלסי חנייה תת קרקעית ופארק.

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות
צילום של מעונות הסטודנטים בטכניון

שתפו

חדשות נוספות

[ess_grid alias="news slider"]