בסט נכנסת לתחום הייזום: תקים פרויקט מגורים בטירת הכרמל

החברה זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת 80 יחידות דיור בטירת הכרמל ותשלם 14.2 מיליון שקל כולל הוצאות פיתוח

כלכליסט
תאריך פרסום: 13.7.2014
מאת:עינת פז-פרנקל

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות

תגיות: טירת הכרמל אליאס טנוס קבוצת בסט
קבוצת בסט, שעד כה ביצעה פרויקטים של בנייה, הופכת ליזמית נדל”ן: החברה זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת 80 יחידות דיור בטירת הכרמל ותשלם 14.2 מיליון שקל, כולל הוצאות פיתוח, שהם 177 אלף שקל בממוצע ליחידת קרקע.

לחברה עוד אין הערכה כמה יעלו הדירות בפרויקט. מחירה הממוצע של דירה חדשה בטירת כרמל עומד על 1.1 מיליון שקל, על פי אתר מדלן, המבוסס על נתוני רשות המסים; הממוצע לדירה מיד שנייה הוא 598 אלף שקל.

הפרויקט, ביוזמת בסט ובביצועה, ממוקם בשכונת גלי כרמל בכניסה המערבית של טירת הכרמל, בסמוך למרכז תעשיות מדע מת”ם. השכונה בסיומה תכלול כ-2,000 יחידות דיור, מבני ציבור, מוסדות חינוך ומרכזי מסחר.

אליאס טנוס, מנכ”ל קבוצת בסט: “אנו רואים בפרויקט בטירת הכרמל הזדמנות להשתלב במאמץ הלאומי להגדלת היצע הדיור לזוגות צעירים. בשנים האחרונות אנו רואים גידול בביקושים לדירות באזור חיפה אך למרות שבשנת 2013 נרשם גידול בהתחלות הבניה, הרי שברבעון הראשון של 2014 שוב ראינו צניחה של כ- 30% בהתחלות הבניה במחוז, שעלולה להביא לירידה בהיצע. אנו מעריכים שטירת הכרמל תהווה את אחד המוקדים המרכזיים לזוגות צעירים מחיפה המעוניינים לגור ליד מרכזי תעסוקה”.

לכתבה המקורית
חזרה לכל הכתבות

אליאס טנוס, מנכ”ל קבוצת בסט אליאס טנוס, מנכ”ל קבוצת בסט צילום: אוראל כהן

שתפו

חדשות נוספות

[ess_grid alias="newsslidernew"]